O mnie

Nazywam się Łukasz Kalamłacki i zajmuję się informatyką w szerokim tego słowa zakresie, czyli od administrowania systemami po programowanie. Posiadam tytuł magistra inżyniera informatyki o specjalności internet i systemy multimedialne zdobyty na Politechnice Śląskiej w roku 2007. Od roku 2008 progamuję głównie aplikacje internetowe. Od roku 2013 prowadzę własną działalność gospodarczą jako programista.
Mieszkam w województwie Śląskim, w miesicie Chorzów, dlatego też jeśli w grę wchodzi współpraca wymagająca częstego kontaktu z klientem to prefereowanymi klientam są Ci z województwa Śląskiego i okolic, dopuszczam również współpracę wyjazdową, jednakże wszelkie koszty związane z zakwaterowaniem będzie ponosił klient. Jeśli w grę wchodzi współpraca oparta o kontakty przy użyciu internetu wtedy koszta związane z dojazdem i zakwaterowaniem odpadają i projekt automatycznie staje się tańszy dla klienta.
Podpisując z klientem umowę o współpracę zawsze wcześniej sprawdzam czy jestem wstanie spełnić wymagania klienta biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia i warunki umowy. Za wykonaną pracę wystawiam rachunki adekwatne do czasu spędzonego na wykonanie projektu po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem jego zadowolenia. Każda podpisana umowa na wykonastwo projektu zawierać musi dokładny opis wymagań i kryteria akceptacji projektu przez klienta. W przypadku umów na wsparcie systemów do uzgodnienia będzie to tak zwane "SLA - Service Level Agreements", które muszą być spełnione aby klient był zadowolony i faktura opłacona.
Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą to zapraszam do wstępnego kontaktu emailowego. Link dostępny poniżej.